HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2016 Pazar

“ÖZLENEN GÜNGÖREN’İN TEMELLERİNİ ATACAĞIZ”

“ÖZLENEN GÜNGÖREN’İN TEMELLERİNİ ATACAĞIZ”
Güngörenspor Kulüp Başkanı Erol Pehlivan Güngören Stadı tamamlanana kadar bir aşama yapmayacaklarını, stat tamamlandıktan sonra Güngören halkına yakışır bir takım izleteceklerini söyledi.

Pehlivan “A takım olarak sahamız bitene kadar bir aşama yapmayacağız. Bundan sonra en ufak bir zıplamamız olmayacak. Ama saha bittikten sonra Güngören halkına yakışır bir Güngören izlettireceğiz. Bunu da Güngören’in çocuklarıyla birlikte yapacağız. Dışarıdan transfer yapmayacağız. Şu an hedefimiz saha bitene kadar altyapımızı diri tutabilmek, altyapıda ayakta kalabilmek.” diye konuştu. Yeni teknik direktörleri Serdar Aksoy’la Güngören’in eski ve özlenen temellerini yeniden atacaklarını kaydeden Pehlivan “Son 3-4 senedir Serdar Aksoy’un başlattığı, imkansızlıklara rağmen başarılı olduğu altyapıda bu seneden itibaren Yılmaz Hocanın katkıda bulunmasıyla birlikte eski özlenen Güngören’in temellerini atacağız. Bu sene saha bittikten sonra herkes eski Güngören’i görecek. Güngören’in saha varken 3 tane Türkiye Şampiyonluğu, 8-9 tane İstanbul Şampiyonluğu, Türkiye ikincilikleri var. Sahanın bitimiyle birlikte birebir, tekrar eski günleri aynı kadroyla yaşayacağımıza inanıyorum.” dedi.
Çalışmadan başarının gelmeyeceğini kaydeden Pehlivan, rahmetli Cücük Mehmet’in de kulübün altyapıda elde ettiği başarılarda önemli bir paya sahip olduğunu belirterek “Altyapıda yıllarca elde edilen başarılarda inkar etmeyeceksin yegane sebep rahmetli Mehmet Hocadır. Artı Güngören Stadı’nın Güngörenspor’a ait olması ve sınırsız çalışma imkanı. Çalışmadan başarı olmuyor. A takımda da İrfan Hocamızın çalıştığı bir dönemde Türkiye Şampiyonasında final maçından önce soyunma odasında yapmış olduğu bir konuşmayı hiç unutmuyorum. Mehmet Hoca konuşmasını yaptıktan sonra söz alan hocamız Bartın’daki Türkiye finali maçından önce çıktı duygusal, anlamlı bir konuşma yaptı. Ben bile çıksam o konuşma üzerine çıkar alırdım maçı. Çıktık, o konuşma üzerine Türkiye Şampiyonu olduk.” ifadesini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.