HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ağustos 2016 Çarşamba

ONUR KESTANELİKSPOR’DA

ONUR KESTANELİKSPOR’DA
Süper Amatör Küme ekiplerinden Kestanelikspor dış transferde bir bomba daha patlatarak Çanakçaspor’dan kaleci Onur’u renklerine bağladı.

Çatalcaspor altyapısından yetişen genç oyuncu kendisini sezon sonuna kadar Kestanelikspor’a bağlayan imzayı attı. Bu arada Kestanelik yönetiminin teknik direktör Mümin Ersin Sarı’nın raporları doğrultusunda santrafor ve forvet arkası arayışlarını hızlandırdığı bildirildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.