HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2016 Cuma

Nevşehirspor Muhammet Savaşçı'yı renklerine bağladıBölgesel Amatör Lig Nevşehir temsilcisi Nevşehirspor takımı adı Bay Gol olarak anılan 1983 doğumlu tecrübeli santrafor Muhammet Savaşçı'yı renklerine bağladı.
Profesyonel karyerli başarılı futbolcu geçtiğimiz sezon CeyhanBelediyesi formasıyla birçok gole imza atmış ve transfer döneminde birçok takım tarafından kadrosuna katılması istenmişti.Muhammet Savaşçı 3.Lig'e yükselme sevinci yakalamak için kırmızı beyazlı kulübü tercih ettiğini belirtti.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu önemli transferin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.


Maç KategorisiToplam MaçToplam Gol
U21 Ligi4114
Türkiye Kupası31
TFF 3. Lig17362
TFF 2. Lig8418
PTT 1. Lig221
BAL Ligi207

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.