HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ağustos 2016 Perşembe

Mustafa Dündar İle Sanayi Spor'un Yolları Ayrıldı.

Mustafa Dündar İle Sanayi Spor'un Yolları Ayrıldı.
Kağıthane ilçesinin köklü takımlarından Sanayi Spor'un alt yapı gruplarını çalıştıran Mustafa Dündar ile bugün itibarı ile yolları ayrıldı.

Yaklaşık 3 sezondur Sanayi Spor'un tüm alt yapı takımlarını lige hazırlayan ve ligde mücadele etmesini sağlayan Mustafa Dündar yönetim ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarının ayrıldığının açıkladı. Kağıthane ilçesinin çalışkan çalıştırıcılarından Mustafa Dündar bir kaç takımla görüşmelerinin olduğunu vurgularken, ilçenin bir takımında yakın zamanda tekrar çalışmalara başlayacağını da sözlerine ekledi.

1 yorum :

Adsız dedi ki...

bölgenın en eskı en saygıdeger ve kibar hocalarından bırısıdır,adamdır. kendısı ıcın hayırlısı olmus bıtık durumda olan sanayısporda kendını harcıyordu basarılar mustafa hoca sana takım cok sanayi dusunsun yenı hoca yeni MAAŞ.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.