HAZIRLIK MAÇLARI

20 Ağustos 2016 Cumartesi

Muhasebe Gençlerspor çok ‘Şen’

Muhasebe Gençlerspor çok ‘Şen’
Konya Süper Amatör Lig ekiplerinden Muhasebe Gençlerspor, 2016 – 2017 sezonu öncesi gelen destek ile ‘Şen’lendi.
Ortaköy Cafe’de gerçekleşen buluşmada Muhasebe Gençlerspor Kulüp Başkanı Nihat Çelikkollu, Çatalhöyük Çumra Belediyespor Kulübü eski Başkanı Ahmet Şen, Kulüp Genel Kaptanı Feridun Emil, Kulüp Antrenörü Fevzi Ercin ve Kanal 42 eski Spor Müdürü Yüksel Cırt yer aldı. 


Geçtiğimiz sezonlarda Bölgesel Amatör Lig’de Konya’yı temsil eden Çatalhöyük Çumra Belediyespor’un başkanlığını yapan iş adamı Ahmet Şen, yeni sezonda Nihat Çelikkollu’nun başkanlığını yaptığı Muhasebe Gençlerspor’un Onursal başkanlığına getirildi. Ahmet Şen’in aynı zamanda kulübün Futbol Şube sorumluluğunu da yürüteceği bildirildi.
Görüşmede yeni sezonla ilgili iç ve dış transferlerin yanı sıra sezon planlamasının da konuşulduğu öğrenildi.
22 Ağustos Pazartesi akşamı gerçekleştirilmesi planlanan yönetim kurulu toplantısının ardından Antrenör Fevzi Erçin’in raporu doğrultusunda takıma iki takviye yapılacağı öğrenildi.
Merkez temsilcisinin 30 Ağustos 2016 tarihinde ise top başı yapacağı açıklandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.