HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ağustos 2016 Perşembe

MHK B Klasmanı Hakem Semineri başladıTürkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından düzenlenen 2016-2017 Sezonu B Klasmanı Hakem Semineri, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi Riva Tesisleri'nde bugün başladı.
Seminere MHK Üyeleri, eğitimciler ve B Klasmanı hakemler katıldı.
Hakem seminerinin açılış konuşmasını yapan Kurul Başkanı Yusuf Namoğlu, oyun kurallarında son yılların en kapsamlı değişiklikleri olduğunu belirterek, hakemlere MHK üyesi Murat Ilgaz'ın anlatacağı değişiklilleri dikkatle izlemeleri ve oyun kuralları kitabını sık aralıklara okumasını önerdi. 

Namoğlu, "Müsabakalarda koruyucu hakemlik yapmanızı, kurallara alışılmasında uyarıcı olmanızı istiyoruz. Ayrıca, topu elle oynamalarda standardın yakalanmasına azami özenin gösterilmesini bekliyoruz. Sizler bizim için çok önemlisiniz. İlerleyen süreçte performansını üst düzeye çıkaran arkadaşlarımızı üst klasmanlarda değerlendireceğiz. Görev dönemlerimizde bunun örnekleri yaşanmıştır" şeklinde konuştu.2 gün sürecek seminerde hakemlere Futbol Oyun Kuralları değişikliklerinin yanı sıra Video Test ve Atletik Test uygulamaları yapılacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.