HAZIRLIK MAÇLARI

5 Ağustos 2016 Cuma

MERT AŞCI RAMİ SPOR İLE YOLLARINI AYIRDI.

İstanbul Süper Amatör takımlarından Rami Spor'da son iki sezondur forma giyen Başarılı Orta saha
oyuncusu Mert Aşcı kulubu ile anlaşarak yollarını ayırdı.
1995 doğumlu Mert Aşcı Beşyüzevler Spor alt yapısında het kategoride forma giydikten sonra Rami Spor'a transfer olmuştu.

Geçtiğimiz son 2 sezonda Rami Spor başarılı bir sezon geçiren ve tüm müsabakalarda forma giyen istikrarlı Orta Saha oyuncusu Rami Spor'da emeği geçen herkese teşekkür ederken bundan sonra gelecek teklifleri değerlendirmeyi düşündüğünü söyledi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.