HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2016 Pazar

Mecidiyeköy Umut Verdi.

Mecidiyeköy Umut Verdi.
Son hazırlık maçını Seyrantepe Stadı'nda Çeliktepe Spor ile oynayan Mecidiyeköy, daha önce oynadığı müsabakalara göre daha iyi bir oyun sergilerken santrafor bölgesindeki eksikliğinin de devam ettiğini gösterdi.

İstanbul Süper Amatör ligde mücadele eden her iki takım arasındaki karşılaşmada genç kadrosu ile dikkat çeken Çeliktepe Spor'a, tecrübesizliği ligde beklemediği puanlar kaybettirebilir. 


Müsabaka sonunda gol olmamasının takımların forvet hatlarının boş olmasının göstergesi olduğunu söyleyebiliriz. Her iki takımda orta sahayı kalabalık tutarken kanatlardan yapılan ortalar kaleci antrenmanından ileri gitmedi.
Futbolun gerçeğinin gol olduğunu düşünürsek iki takımında acilen gol yollarında çözümüretmesi gerektiğinin altını çizmek gerekir.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.