HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ağustos 2016 Perşembe

Mecidiyeköy S.O.S Veriyor

Mecidiyeköy S.O.S Veriyor
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Mecidiyeköy Spor bu akşam Ayazağa Spor ile Yahya Kemal Stadında karşılaştığı hazırlık maçında sahadan 3-0 mağlubiyetle ayrıldı.

Karşılaşmanın ilk bölümlerinde iyi başlamasına rağmen oyunda kontrolü Ayazağa Spor'a kaptıran Şişli temsilcisi maçın geri kalan bölü
münde vasat bir oyun sergiledi.
Ayazağa Spor ilk yarıyı Mete'nin golü ile 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda etkili bir oyun ortaya koyan AyazağaSpor biri firikikten olmak üzere Mert metin'in 2 golü ile maçı 3-0 tamamlamayı başardı.
Mecidiyeköy bir sonraki hazırlık maçını Cumartesi günü Seyrantepe Stadı'nda Saat 17.00'de Süper Amatör Lig takımlarından Çeliktepe ile gerçekleştirirken, Ayazağa Spor Cumartesi günü Saat:17.00'de Ayazağa Stadı'nda Levent Spor ile karşı karşıya gelecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.