HAZIRLIK MAÇLARI

2 Ağustos 2016 Salı

LüleburgazYıldırımspor Bölgesel Ligin süpriz takımı olacakKırklareli Bölgesel Lig temsilcilerinden LüleburgazYıldırımspor takımı Lig'in süpriz takımı olmaya aday.Teknik direktörlük görevini yılların deneyimi Çetin Öten'e veren siyah beyazlı takım başarının gençlerle yakalanacağına inanıyor.
Bu doğrultuda yapılan hamleler doğrultusunda Başakşehir U21 takımından yedi futbolcu kadroya dahil edilmek üzere.Aradaki küçük pürüzlerin hallolması an meselesi.Geçtiğimiz sezon ki şampiyon kadrodan da önemli isimlerin takımda kalması planlanmakta.


Birkaç gün içinde sezon hazırlıklarına başlaması beklenen LüleburgazYıldırım takımının en büyük güvencesi Lüleburgazlı taraftarlar ve sporseverlerin desteği.Amatorun Dunyasi ekibi olarak LüleburgazYıldırımspor takımına başarılı bir sezon diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.