HAZIRLIK MAÇLARI

16 Ağustos 2016 Salı

Levent Spor'un Acı Günü

Levent Spor'un Acı Günü
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Levent Spor 2. Başkanı Kenan Uzel Kalp rahatsızlığı venefes problemi sebebi ile 3 gündür tedavi gördüğü Okmeydanıo civarında özel bir hastanede sabah 9.30 sıralarında yaşama gözlerini yumdu. 

Merhumun  cenazesi yarın (Çarşamba) öğle namazına müteakip Levent Camii'nden kılınacak cenaze namazının ardından Kilyos Mezarlığına defnedilecektir. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.