HAZIRLIK MAÇLARI

20 Ağustos 2016 Cumartesi

Küçükçekmecespor ilk yarı ümit verdi.

Küçükçekmecespor ilk yarı ümit verdi.
İstanbul Süper Amatör Lig Takımlarından Küçükçekmecespor,kendi sahasında
Vardarspor ile yaptığı ilk hazırlık karşılaşmasında 2­1 mağlup ayrıldı. Özellikle maçın ilk yarısında ümit veren bir futbol ortaya koyan Küçükçekmecespor lig başlayana kadar 5,6 hazırlık maçları yaparak lige hazır girmeyi amaçlıyor.
Küçükçekmece Metin Oktay Stadında oynan hazırlık maçını Küçükçkmecespor Kulüp Başkanı Ahmet kurşun ve Vardarspor yöneticileri türünde yerlerini alarak takımlarını yakından takip etti.10­-11 Eylül tarihinde başlayacak olan Süper Amatör Lig Maçları öncesinde hazırlık maçlarını da sürdürüyor. Önceki gün kendi evinde Süper amatör lig Takımlarından Vardarspor’u konuk eden Küçükçekmecespor ilk yarı daha derli toplu ve güzel futbol oynamasına rağmen maçı 2-­1 kaybetti.Teknik Direktör Aytaç İçten,35 kişilik futbolcu kadromuzla yaklaşık iki haftadır Metin Oktay sahasında yeni sezon çalışmamızı sürdürüyoruz. Yeni ve eski futbolculardan oluşan bu geniş kadroyu şekillendirmek amacı il hazırlık maçlarına başladık ve bugün ilk hazırlık maçını Dost kardeş kulübümüz olan Vardarspor ile gerçekleştirdik.Tüm oyunculara şans tanıyarak performanslarını görme imkanı sağladım yapacağımız 5,6 hazırlık maçı sonrası takımızın iskeletini şekillendirmiş olacağımız bugünkü oynadığımız Vardarspor karşında özellikle İlk yarıdaki futbolun kendisini memnun ettiğini belirterek, lige kadar daha hazır olacağız. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız var. Daha sıkı çalışıp lige hazır hale geleceğiz dedi.HABER: Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.