HAZIRLIK MAÇLARI

29 Ağustos 2016 Pazartesi

Kamuran Gazi Kuştepe Spor İle Anlaştı.

Kamuran Gazi, Kuştepe Spor İle Anlaştı.
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Kuştepe Spor sezonun başlamasına 2 hafta kala takımın başına tecrübeli teknik direktör Kamuran Gazi'yi getirdi.

Uzun yıllar profesyonel liglerde ve bölgesel amatör ligde takımlar çalıştıran tecrübeli teknik direktör, son olarak geçen sezon Gürpınar Spor'da görev yapmıştı. Hedefşne Bölgesel Amatör Ligi koyan Şişli temsilcisi takımın başına tecrübelerinden yararlanacağı Kamuran Gazi'yi getirerek önemli bir transfere imza attı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.