HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ağustos 2016 Çarşamba

Kaiumzhan Sharipov istim üstündeSerhat Ardahanspor takımının başarılı golcüsü Kaiumzhan Sharipov Ziraat türkiye Kupasında gösterdiği performans ile müsabakaya damgasını vurdu.
SerhatArdahan takımının galibiyet golünü artvin hopa filelerine gönderen başarılı golcü bu sezona damga vuracağını ve arkadaşları ile birlikte takımını 3.Lige çıkartacağını söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.