HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2016 Cuma

İstanbulspor 1-0 Çorluspor1947Bölgesel Lig Tekirdağ temsilcilerinden Çorluspor1947 ve 2.Lig ekiplerinden İstanbulspor takımları hazırlık müsabakasında karşı karşıya geldiler.
İstanbulspor Tepecik tesislerinde oynanan müğsabakada baştan sona zevkli ve çekişmeli bir mücadele örneği sergilendi diyebiliriz.

Çorluspor1947 takımı müsabakadan 0-1 mağlup ayrılmasına rağmen ilerleyen zaman dilimi için ümit verdi.Diğer oynadığı hazırlık müsabakalarına oranla daha güven veren bir oyun anlayışıyla sahaya yayılan sarı kırmızılıların bu müsabaka sonrasında daha da iyiye gideceği sinyalleri vermesi başta teknik kurmaylar olmak üzere yöneticilerin yüzünü güldürdü


.İstanbulspor doksan dakika sonunda Şaban Genişyürek'in golüyle sahadan 1-0 galip ayrıldı.


İkili mücadelede sakatlanan İstanbulspor futbolcusu Hamza İpekçi burnundan ameliyat oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.