HAZIRLIK MAÇLARI

4 Ağustos 2016 Perşembe

İstanbulMesudiyespor'da tempo giderek yükseliyor
Süper Amatör Lig temsilcilerimizden İstanbulMesudiyespor takımı çalışmalarını Paşabahçe Stadyumunda sürdürüyor.
Dün yapılan Kros çalışmasından sonra bu gün Paşabahçe Stadyuunu tercih eden İstanbulMesudiyespor takımında tempo giderek yükselmeye başladı.


Sıcak ve bunaltıcı bir havada devam eden idman esnasında sporcuların son derece istekli olmaları dikkatlerden kaçmadı.


Teknik Direktör Aşkın Karadeniz sporcularımız hazırlık evresinde yorulsunlar Lig'de dinç kalsınlar istiyoruz.Onlar da bunun farkında ve yoğun idman programımızdan hiç şikayetçi değiller.


Yarın sporcularımıza izin verdik ve Cumartesi sabah çalışması ile birlikte yavaş yavaş topa dokunacağız.

Sporcularımızı yavaş yavaş istediğimiz ideal seviyelere getirdikten sonra ciddi hazırlık müsabakaları ile birlikte Lig'e en iyi şekilde hazır olmak istiyoruz.


Transferi henüz kapatmadık.Bir  yada iki transfer daha yapıp transferi kapatmak ve sadece idmanlara ve hazırlık evresine konsantre olmak istiyoruz dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.