HAZIRLIK MAÇLARI

1 Ağustos 2016 Pazartesi

İstanbulMesudiyespor oksijen depoluyorSüper Amatör Lig temsilcilerimizden İstanbul Mesudiyespor takımı Polonezköy ormanında oksijen depolayarak sezon başı çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.
Teknik Direkör Aşkın Karadeniz ve yardımcısı Ersan Demir yönetiminde sürdürülen çalşmalara sporcuların gösterdikleri reaksiyon başta teknik heyet olmak üzere yöneticilerin yüzünü güldürdü.


Son derece sıcak ve bunaltıcı bir hava olmasına rağmen sporcuların idman boyu yüzlerinden neşe ve tebessüm eksik olmadı.Teknik Direktör Aşkın Karadeniz Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu:


İstanbul Mesudiyespor kulübü olarak Süper Amatör Lige geçtiğimiz sezon elde ettiğimiz şampiyonluk neticesinde merhaba dedik.


Süper Amatör Ligin yeni takımıyız.Yöneticilerimizin gayreti ile camiamızı ve taraftarlarımızı mutlu edecek bir takımı kurmaya çalışıyoruz.


Halen birkaç mevki de transfer arayışları içerisindeyiz.Cumartesi başladığımız idmanlara bu gün itibari ile devam etmekteyiz.

Sporcularımın idmanlara adaptasyonu ve istekleri beni son derece memnun ediyor.Taraftarlarımız ve camiamız bizden gururla izleyecekleri bir takım yaratmamızı bekliyorlar.


Bizde yönetim ve ekip arkadaşlarımla bunu başarmak istiyoruz.Tüm planlarımız ve çalışmalarımız bu yönde.

Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan tüm takımlara şimdiden gönüllerince bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.