HAZIRLIK MAÇLARI

14 Ağustos 2016 Pazar

İstanbulMesudiyespor çok farklıSüper Amatör Lig temsilcileirmizden İstanbul Mesudiyespor takımı Esenyurtspor ile oynadığı hazırlık müsabasından 3-5 galip ayrılmasını bildi.
Esenyurt sahasında oynanan müsabakaya İstanbulMesudiye takımı son derece etkili ve tempolu başladı.İlk kırkbeş dakikada oyunun kontrolü tamamen İstanbulMesudiyespor takımının elinde oldu.


İlk kırkbeş dakikaya üç güzel gol sığdıran İstanbulMesudiyespor takımının attığı goller kadar ortaya koyduğu pozitif futbol da müsabakayı izleyen sporseverler tarafından takdirle karşılandı.


Müsabakanın ikinci yarısında iki takımda tüm sporcularını görme adına oyuncu değişikliklerine gitti.İkinci kırkbeş dakikada karşılıklı atılan goller vardı ve doksan dakika sonunda İstanbulMesudiye takımının 3-5 galibiyeti vardı.


Galibiyeti getiren golleri Dilaver,Şeref,Bayram,Emrah ve Esenyurt takımının kendi kalesine attığı gol olarak tabelada yer aldı.Müsabaka sonrasında görüşlerini aldığımız Teknik Direktör Aşkın Karadeniz Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu.Yorucu idmanlardan sonra ilk kez ciddi bir müsabakaya çıktık.

Esenyurt takımı ilgililerine gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekür ediyorum.Ligde iyi bir İstanbulMesudiye takımı izletmek istiyoruz.Bütün çabamız ve çalışmalarımız bu yönde.Bu günkü müsabaka hiçbir şey için ölçü olmaz.


Sakat ve dinlendirdiğimiz oyuncularımız vardı.Güzel bir maç oldu.Hazırlık müsabakalarına devam ederek takımımızı en iyi halde Lig'e sokmak istiyoruz dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.