HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ağustos 2016 Perşembe

İstanbul Sinopspor Toygül'e Emanet.

İstanbul Sinopspor Toygül'e Emanet.
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından İstanbul Sinopspor Teknik Direktörü Altay Onaran ile Hafta içi yollarını ayıran sarı laciverti takım yönetimi Küçükçekmece spor da 2.lig dönemlerinde 12 yıl formasını giyen Ahmet Cüneyt Toygül ile anlaşmaya vardı.
İstanbul Sinopspor Kulüp Başkanı Ramazan Aşçı ve Başkan Vekili Rafet Orhan ile bir araya Teknik Direktör gelen Ahmet Cüneyt Toygül, yapılan görüşmeler sonunda her konuda anlaşmaya vardılar.12 Yıl Küçükçekmece spor da Profesyonel takım da dönem futbol oynayan 1965 Doğumlu Ahmet Cüneyt Toygül sırasıyla, İskendaruspor, Küçükçekmecespor, Gaziosmanpaşaspor, Eyüpspor, Beypazarıspor, Köprülü Bahçelispor ve Mustafa Kemal Paşaspor takımlarında Profesyonel futbol oynayan Ahmet Cüneyt Toygül, en son İstanbul Trabzonspor takımını çalıştırdı.
Haber : Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.