HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ağustos 2016 Cuma

İSTANBUL SAHİLSPOR U-15 SEZONA HAZIRLANIYOR

İSTANBUL SAHİLSPOR U-15 SEZONA HAZIRLANIYOR
Yeni sezon hazırlıklarına yaptığı antrenmanlar ile sürdüren İstanbul Sahilspor alt yapıda da çalışmalarına aralıksız devam ediyor.


Yeni sezona da şampiyonluk parolası ile start veren İstanbul Sahilspor A takımı, alt yapı kategorilerinde de başarıyı hedefliyor. U-15 liginde öncelikle iyi futbol oynamayı hedefleyen İstanbul Sahilspor takımı yoğun antrenman programlarının yanı sıra hazırlık maçları ile de çalışmalarını sürdürüyor.Sportif Direktör ve Altyapı Sorumlusu Ahmet Göktaş, yönetiminde çalışmalarını sürdüren U-15 takımı Girnespor ve Ataşehir Çamoluk takımları ile yaptığı hazırlık maçları ile eksiklerini görmeye çalıştı. Hazırlık maçları sonrası görüş bildiren Ahmet Göktaş geçen sene U-14 liginde mücadele eden takımın iskeletini koruduklarını ve bu sene yapılan takviyeler ile güçlü bir takım oluşturduklarını söyleyerek henüz çalışmalara yeni başladıklarını, takımda yeniler ile eskiler arasındaki uyum sorununu çözdüklerini belirterek öncelikli hedeflerinin iyi futbol sergilemek ve A takım düzeyinde oyuncular yetiştirmek olduğunu ifade etti.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.