HAZIRLIK MAÇLARI

15 Ağustos 2016 Pazartesi

İSTANBUL SAHİLSPOR SAHAYA İNDİ.

İSTANBUL SAHİLSPOR SAHAYA İNDİ.
Geçen sezon İstanbul 2. Amatör Ligde göstermiş olduğu başarı sonrası 1. Amatör Lige yükselen Maltepe İlçesi takımlarından İstanbul Sahilspor 2016 – 2017 sezonunun startını verdi.


Yeni sezona iddialı girmek isteyen Sarı- Mavililer çalışmalarına A Takım ve altyapı olarak start verdi.

Takımda geçen sezona göre revizyona giden İstanbul Sahilspor, Sportif Direktör ve Altyapı Sorumlusu Ahmet Göktaş, Teknik Sorumlu ve A Takım Direktörü Mehmet Akgün, Antrenörler Tamer Bal, Bülent Dinç, Serhat Oynargül, Kaleci Antrenörü Mesut Teke, Yardımcı Antrenör Aykut İşler yönetiminde yeni sezon hazırlıklarına başladı. U-15 ve U-17 alt yapı takımlarının yaptığı çalışma ile sezonu açan İstanbul Sahilsporda A Takım futbolcuları sezonun ilk antrenmanında istekli çalışmaları ile 1. Amatör Ligde de iddialı olduklarını gösterdiler. Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.