HAZIRLIK MAÇLARI

29 Ağustos 2016 Pazartesi

İstanbul Malatya spor kaptan Ramazan'la yolları ayırdı.

İstanbul Malatya spor kaptan Ramazan'la yolları ayırdı.
İstanbul Süper Amatör lig takımlarından İstanbul Malatya spor takım kaptanı Ramazan Balkan kulüple bağlarını kopardığını açıkladı.


Uzun yıllar Türkiye liglerinde Profesyonel Kulüplerde forma giyen ardından Bölgesel ve Süper Amatör Lig takımlarında şampiyonluk ve başarılara imza atan ve geçtiğimiz yıl İstanbul Malatya spor takım kaptanlığı yapan ve şampiyonlukta da büyük pay sahibi olan Ramazan Balkan, yaptığı açıklamada bugünün kulüp yöneticileri ile bir araya geldiklerini parasal yönden anlaşamayarak İstanbul Malatya spor ile yollarımı ayırmış durumdayım gelen teklifleri değerlendireceğini ifade etti.

HABER: Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.