HAZIRLIK MAÇLARI

29 Ağustos 2016 Pazartesi

İstanbul Malatya spor hazırlık maçlarında umut veriyor.

İstanbul Malatya spor hazırlık maçlarında umut veriyor.
2016­-2017 Futbol sezonumda İstanbul Süper Amatör lig9.Grupta Ayazağa, İkitelli, Hasköy Çeliktepespor gibi güçlü takımlarla mücadele verecek olan İstanbul Malatya spor oynadığı üçüncü hazırlık maçında Avcılar Yeşilkentspor’u 7­0 farklı skorla mağlup ederek yeni sezon öncesi camiaya umut saçtı.Yeni futbol sezonuna Fatih Karagümrük Stadında çalışmalarını sürdüren sarı kırmızılı takım hafta sonu Avcılar Belediye sahasında 1.Amatör Lig takımlarından Avcılar Yeşilkentspor takımı ile üçüncü hazırlık maçını oynadı.

Müsabakanın ilk yarısı golsüz kapandı. İkinci yarı İstanbul Malatya spor teknik ekibi kadro değişikliğine gidere Batuhan 3,Muhammet 2, Samet ve Murat'ın attığı gollerle karşılaşmayı 7­-0 kazanarak üçüncü maçtan da sahadan galip ayrıldı.

HABER: Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.