HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ağustos 2016 Pazar

Hasan Kırmızı'da hedef Türkiye'de futbol oynamakKıbrıs Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği takımının başarılı defans oyuncusu Goçço lakaplı Hasan Kırmızı Türkiye'de futbol oynamak istiyor.
Defansın her bölgesinde oynayabilen başarılı futbolcunun en önemli özelliği adam markajı.Benim tuttuğum adam o maçın en etkisiz elemanı olur ve yüksek ihtimal hocası tarafından oyundan alınır diyor.1996 doğumlu futbolcunun bir başka özelliği de hücuma sağladığı katkı.Takımı ofansa girdiğinde defans güvenliğini bırakmadan hücuma katkı sağlayan başarılı futbolcu hava toplarındaki başarısı ile de tanınıyor.Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile rakiplere göz açtırmayan başarılı futbolcu hırslı bir futbolcuyum ve kaybetmeyi asla kabul edemiyorum dedi. Amatorun Dunyasi ekibi olarak başarılı futbolcuya verimli bir transfer dönemi diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.