HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2016 Pazar

Hasan Çandır ve Doğan Çakır Yeniden Bir Arada

Hasan Çandır ve Doğan Çakır Yeniden Bir Arada.
Futbola 2005 yılında Kağıthane Spor'da başlayan 2 futbolcu uzun yıllar bir arada oynadıktan sonra en son 2012 yılında yaptıkları transferlerle farklı takımlarda forma giymeye başladılar. 

aradan geçen 4 yıl sonunda İstanbul Süper Amatörlig takımlarından Yahya Kemal spor'da yeniden bir araya gelen 2 başarılı futbolcu tekrar birlikte oynamanın kendilerine daha fazla güven verdiğini aynı takımdan Kaptan Sinan Yeşil, Burak Yeşil gibi diğer oyuncularında takımda yer aldığının altını çizdiler. 
Tek hedeflerinin Yahya Kemal Spor'u en azından klasman liginde mücadele etmesini sağlamak olduğunu da söyleyen futbolcular daha ilerisi için konuşmak için daha erken olduğunun altını çizdiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.