HAZIRLIK MAÇLARI

28 Ağustos 2016 Pazar

Harmantepe Özkaynaklarına Güveniyor.

Harmantepe Özkaynaklarına Güveniyor.
Geçtiğimiz sezon 2.Amatör Ligde zorlu bir grupta verdiği mücadele sonrasında başarılı olarak  yeni sezonda 1. amatör lig 13. grupta mücadele edecek olan Harmantepe Spor kadrosunda yaşadığı ayrılıklara rağmen yeni sezondan umutlu çalışmalarına devam ediyor.


Uzun zaman sonra bir üst lige çıkma başarısı gösteren Harmantepe Spor 2. amatör ligde kadrosunda yer alan misafir futbolcuların ayrılması sonrasında meydana çıkan boşluğu özkaynaklarında yetişen futbolcular işle kapatmaya karar verdi. 


Antrenmanlarını Yahya Kemal Stadı'nda kalabalık bir futbolcu grubu ile gerçekleştiren Harmantepe de kadronun son şeklini bu hafta sonu alması bekleniyor. Bu arada oynanan hazırlık müsabakalarında ortaya koyduğu performans, yönetim ve teknik kadro açısından 1.amatör lig için yeterli görülüyor.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.