HAZIRLIK MAÇLARI

28 Ağustos 2016 Pazar

Gültepe, Yola Devam.

Gültepe, Yola Devam.
2. Amatör ligde başarıyı yakalayarak 1. Amatör lige yükselen Kağıthane temsilcisi neredeyse kayıpsız kapattığı transfer dönemi sonrasında lig öncesi çalışmalarına devam ediyor.


Kadrosunda kalecisinin ayrılması ile sorun yaşayan Gültepe Spor, tecrübeli file bekçisi Önder Karaduman'la bu açığını kapatınca yeni sezonda da iddialı takımlar arasına adını yazdırmayı başardı.
Oynadığı hazırlık maçlarında ortaya koyduğu performansla da dikaktleri üzerine çeken Gültepe çekilen kura sonrasında adeta şampiyonlar ligi diye adlandırılacak bir grupta yer alıyor.


1. Amatör lig 8. grupta mücadele edecek olan Gültepe Spor'un grubunda yer alan diğer takımlar ise şöyle sıralanıyor.
Bahçelievler, Cerrahpaşa, Esenler, İstanbul Trabzon, Kilyos, Sanayi Mahallesi, Sultangazi Sultan Murat, Şişli Yayla, Zeytinburnu Yıldız ve Gültepe Spor.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.