HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2016 Cuma

Gültepe Spor'un Hedefi Süper Amatör Lig

Gültepe Spor'un Hedefi Süper Amatör Lig
Kağıthane ilçesinin köklü takımlarından Gültepe Spor 13 yıllık süren şampiyonluk hasretini geçtiğimiz sezon mücadele ettiği 2.Amatör ligden 1.Amatöre çıkarak sonlandırmıştı. 

Kadrosunda bir kaç oyuncu dışında kayıp yaşamayan Sarı Siyahlı ekip, dış transferde kadrosuna kattığı tecrübeli ve yetenekli oyuncularla yeni sezonda hedefini SüperAmatör lig olarak belirledi.
Antrenmanlarını Yahya Kemal Stadı'nda geniş bir kadro ile gerçekleştiren Gültepe Spor 10 gün sonra antrenmanlar dışında hazırlık maçları ile yeni sezonun programını gerçekleştirecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.