HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ağustos 2016 Perşembe

Gol yağmurundan beraberlik çıktı 2-2Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden ÇekmeköyAlemdağspor ve Süper Amatör Lig temsilcilerimizden İstanbulMesudiyespor takımları Alemdağ Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabakaya iki takımda son derece arzulu başladı.Sıcak havaya rağmen iki takım sporcularının da hava şartlarında aldırış etmeden tempolu bir oyun anlayışı ile mücadele ettiklerini söyleyebiliriz.


Denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçen ilk kırkbeş dakikada iki takımın da çabası tabelada değişiklik yapmaya yetmedi.


Müsabakanın ikinci yarısında ilk gol ÇekmeköyAlemdağspor takımından geldi.Bu gol sonrasında İstanbulMesudiye takımının beraberlik için ataklarını gözlemledik.


Bu ataklar neticesinde kazanılan penaltıyı gole çeviren Şeref Kuru beraberlik golünü kaydetti.


Kullanılan penaltıyı kaleci kurtardı ama dönen topu iyi takip eden Şeref kafa vuruşu neticesinde golü kaydetmesini bildi.


Dakikalar ilerledikçeiki takımda performanslarını merak ettikleri futbolcuları görme adına değişikliklere gitti.

ÇekmeköyAlemdağ takımı tekrar öne geçme fırsatını iyi değerlendirdi ve müsabakanın sekseninci dakikasında tekrar öne geçti.


Müsabakada mücadele gücünden ve gol arzusundan asla vazgeçmeyen İstanbulMesudiye takımı günün başarılı isimlerinden Dilaver'in ayağından beraberlik golünü buldu.


Bu gol aynı zamanda müsabakanın da skoru olarak tabelada yer aldı.


Doksan dakikanın sonunda 2-2'lik skor tabelada yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.