HAZIRLIK MAÇLARI

27 Ağustos 2016 Cumartesi

GELECEĞİN SPORCULARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

GELECEĞİN SPORCULARI ÖDÜLLENDİRİLDİ
‘Küçükçekmece Belediyesi Yaz Spor Okulları Turnuvaları Ödül Töreni’ geniş bir katılımla gerçekleşti. Turnuvada 650 madalya ve 42 kupa dağıtıldı.


Yeşilova Kemal Aktaş Stadında saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan ödül törenine, AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmece Müftüsü Mustafa Temel, Küçükçekmece İlçe Spor Müdürü Koray Emre Kara, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, ilahiyatçı­yazar Ömer Döngeloğlu ile birlikte çok sayıda sporcu ve
ailesi katıldı.


“BİZ ECDADIMIZLA NASIL GURUR DUYDUYSAK, TORUNLARIMIZ DA BİZİMLE ÖYLE GURUR DUYACAK”
AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca yaptığı konuşmada 15 Temmuz darbe girişimine değinerek, “Türkiye açısından 15 Temmuz'da yeni bir tarih sayfası açılmıştır. Özellikle buradan büyüklere seslenmek istiyorum. Dün biz Çanakkale'deki ecdadımızla nasıl ki bugün gurur duyuyorsak, bilesiniz ki bizim gençlerimiz bizim çocuklarımız ve bizim torunlarımız da sizin 15 Temmuz’da yaptıklarınızla gurur duyacaklar. Çünkü öyle bir kahramanlık destanı yazdınız ki; bu kahramanlık destanda sizler göğüslerinizi helikopterlerin, F­16 uçaklarının, silahların, kurşunların karşısına siper ettiniz. Her birimiz kendi gücümüzün yettiğince kıyama durduk. Türkiye'nin her tarafında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bir sözüyle milyonlar sokaklara, meydanlara indi. Milletimiz Cumhurbaşkanımızı bağrına bastı, havaalanında tabiri caiz ise bütün millet vücudunu kalkan yaptı. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

“HER ŞEYİMİZ GENÇLER İÇİN ÇALIŞMAYA, ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ise yaz spor okulları turnuvasına katılan tüm sporculara teşekkür ederek, sözlerini şöyle sürdürdü: “İnşallah hemen akabinde kış spor okullarımız başlayacak. Çocuklarımız ve gençlerimiz her şeyimiz. Biz onlar için çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Sporda kaybeden yoktur. Spor yapan kazanır ve spor yaparak geçirilen bir gün kazanılmış yarındır. Hep buna inanıyoruz. Çocuklarımız için çok daha güzel
çalışmalara imza atmaya çalışacağız.”


SPORCULARA, 650 MADALYA 42 KUPA DAĞITILDI
Turnuvada, Futbol, Voleybol, Basketbol, Yüzme, Futsal, Masa Tenisi, Badminton, Karate, Tenis, Güreş, Bisiklet, Atletizm, Kürek, Hemsball, Satranç, Taekwondo ve Geleneksel Okçuluk başta olmak üzere toplam 22 branşta, 6 bin 203 öğrenci kıyasıya mücadele etti. Turnuvalar sonunda başarı elde eden 650 öğrenciye madalya, 42 kupa ve çeşitli hediyeler ise protokol üyeleri tarafından takdim edildi. Ayrıca ödül töreninde protokol üyelerinin sırayla ok atışı gerçekleştirmesi
renkli görüntüler oluşturdu. Geleneksel okçuluk, aikido, cimnastik ve animasyon gösterileri ise izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.