HAZIRLIK MAÇLARI

15 Ağustos 2016 Pazartesi

Gaziosmanpaşa SAMAD RAZMJOUBANEHHOUR'u renklerine bağladı2016-2017 futbol sezonunda önce İFA,ardından Çorlugençlerbirliği ve ara transferde de Anamurbelkediyespor formasını terleten SAMAD RAZMJOUBANEHHOUR bundan böyle Bölgesel Lig temsilcilerimizden Gaziosmanpaşa takımının formasını terletecek.
Köklü bir kulübe geldiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.Atacağım goller ve takıma sağlayacağım katkılar ile yeşil kırmızılı kulübüme layık olmaya çalışacağım.


Amatorun Dunyasi ekibi olarak İran Persian Gulf Pro Lig tecrübeli başarılı futbolcu ve Gaziosmanpaşaspor kulübü için bu transferin hayırlı olmasını diliyoruz.
SAMAD RAZMJOUBANEHHOUR 
SAMAD RAZMJOUBANEHHOUR
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri:TALESH/İRAN
Doğum Tarihi:23 Şubat 1992
Uyruk:IRI
Futbolcu Menajeri:
Lisans Bilgileri
Lisans No2623151
KulüpANAMUR BELEDİYESPOR
Sözleşme Başlangıç T.:
Sözleşme Bitiş T.:
Yurt Dışına Çıkış T.:

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.