HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2016 Pazar

Galatasaray'ın Yeni Yıldızı Selman Eser

Galatasaray'ın Yeni Yıldızı Selman Eser
Feriköy Spor'un genç yıldızı Selman Eser geçtiğimiz sezon ortaya koyduğu performansla ve Feriköy U19 takımının Türkiye şampiyonasında sergilediği performansla birçok profesyonel takımın transfer listesinde yer aldı.

12 yaşında Feriköy Spor'da futbola başlayan 1999 doğumlu genç oyuncu 16 yaşında Feriköy Spor A takımıda dahil olmak üzere yaşının uygun olduğu tüm kategorilerde Feriköy Spor formasını giymeye başladı.

Geçen sezon U19 takımı ile Türkiye şampiyonasında gösterdiği performansla takımının Türkiye Şampiyonu olmasında büyük katkı sağladı. Genç yıldıza profesyonellik yolunda başarılar diliyoruz.

Haber : Orkan Öz

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.