HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ağustos 2016 Çarşamba

Furkan Aktaş Feriköy'de

Furkan Aktaş Feriköy'de
Bu sezon transferde önemli isimleri kadrosuna katan Feriköy Spor son olarak geçen sezon Edirne Spor'da forma giyen Furkan Aktaş'ı kadrosuna kattı.

Kırmızı Beyazlı yönetim Teknik Drektör Hüseyin Aydoğan'ın raporları doğrultusunda sol bek Furkan Aktaş'ı kadrosuna kattı. Yeni oyuıncunun takımla birlikte çalışmalara başladığı açıklandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.