HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ağustos 2016 Perşembe

Feriköyspor Bolu Koru Otel'de kampa girdiTransfer sezonunda birbirinden önemli isimleri kadrosuna katmayı başaran Şişli temsilcisi Feriköyspor Lig'e en iyi şekilde hazırlanabilme adına Bolu Koru Otelde kampa girdi.
Bir takımın hazırlanabilmesi için son derece elverişli bir iklim ve konfora sahip Koru otel aynı zamanda birçok takıma evsahipliği yapması ile tanınıyor.Kamp hakkında görüşlerini aldığımız Teknik Direktör Hüseyin Aydoğan Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Bu sezon Bal Lig ayarında bir Süper Amatör Lig oynayacağız.Başarı çıtasının çok yukarılarda olduğu bir takımın başındayım.Taraftarımızın ve camiamızın tek düşüncesi bu takımı önce Bal,daha sonra üst katagorilerde görmek.


Bu doğrultuda transferler gerçekleştirdik.Takımımızı en iyi şekilde Lig'e hazırlamak için Bolu Koru Oteli tercih ettik.


Burda olanaklar profesyonel düzeyde.Bir takımın hazırlık aşamasında tercih edebileceği yer.Amatorun Dunyasi ekibi olarak Feriköyspor takımına verimli bir hazırlık dönemi diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.