HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ağustos 2016 Çarşamba

FERİKÖY'DEN BOMBA TRANSFER

FERİKÖY'DEN BOMBA TRANSFER
Yeni sezonda yaptığı transferler ile tüm dikkateleri üzerinde toplayan Şişli Temsilcisi Feriköy Spor, orta sahada yaptığı bomba transfer hamlesi ile ligin iddialı takımı olduğunu gösterdi.

Geçtiğimiz sezona Çanakkale Spor'da başlayan ve ara transfer döneminde Edirne Spor'a transfer olan orta sahanın çalışkan ismi Burak Subaş yeni sezonda Feriköy Forması için ter dökecek. 

Burak Subaş Kimdir?
Futbola 2001 yılında Sivas Demir Spor'da başlayan Burak Subaş, buradan 2002 yılında Çanakkale Dardanel Spor alt yapısına transfer oldu. 5 yıl boyunca Çanakklae Dardanel Spor forması giyen genç oyuncu 2007 sezonunda 2 yıl formasını giyeceği Çanakkale Spor'a transfer gerçekleştirdi. Burada gösterdiği performansla dikkatleri çeken oyuncu 2008 yılında Bandırma Spor ile profesyonelliğie adım attı. Daha sonra sırası ile Derince Belediye AŞ, Keşanspor, Biga Spor, İstanbul Kartal Belediyespor, Çanakkale spor ve Edirne Spor formaları giyen oyuncu 2016-2017 sezonunda Feriköy Spor forması ile ter dökecek. bu transferin her iki taraf açısından da hayırlı olmasını diliyoruz. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.