HAZIRLIK MAÇLARI

12 Ağustos 2016 Cuma

ErgeneVelimeşe'de keyifli idman


Bölgesel Amatör Lig Tekirdağ temsilcilerinden ErgeneVelimeşe takımında keyifli idman.Nefes açıcı çalışmaların ardından yeşil çimlere ayak basan ErgeneVelimeşe takımında sporcuların son derece keyifli ve istekli oldukları gözden kaçmadı.
Yarı sahada oynanan çift kaledeki tempo ve ayağa pas yüzdesi Teknik Heyetin yüzünü güldürdü.Transfer döneminde kadrosuna birbirinden kaliteli oyuncuları katan ErgeneVelimeşe takımının henüz sezon başı olmasına rağmen sporcuların gösterdikleri arzulu adaptasyon gözlerden kaçmadı.

Bu sezon son derece isabetli pas organizasyonları ile rakiplerin korkulu rüyası olması beklenen Tekirdağ'ın şirin beldesi çalışmalarına devam ederken bir yandan da tesisleşme atağına geçti.


Sporcuların daha rahat edebilmesi adına yapıalcak tesisler kurumsallaşma adına önemli bir adım olarak değerlendirildi.İlçeye yapılacak olan Spor Salonu Ergene İlçesinin çehresini değiştireceğe benzer.


Teknik Direktör Özgür Sağlam Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu:Yeni sezon için çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürüyoruz.Sporcularımın idmanlara olan konsantresi ve uyumu beni son derece mutlu ediyor.


Son derece kişilikli ve karakterli bir takım kurduk.Hedefi bilen ve hedefe kilitlenen bir ekip olmak istiyoruz.Taraftarımız ve camiamız artık bizi 3.Lig'de görmek istiyor.


Bal Lig'inin abonesi olduk.Bu sezona kadar edindiğimiz tecrübelerden faydalanarak  bu sezon özlemle beklediğimiz 3.Lig'e merhaba demek istiyoruz.


Tüm planlarımız ve çabamız bu doğrultuda olacak.Grubumuzda bizim gibi aynı hedeflere odaklanmış takımlar var.İşimiz kolay değil.Centilmence ve hak edenin kazanmasını umut ediyoruz dedi.


Kulüp Başkanı Hasan İşçan ise kısa ve net açıklamalarda bulundu;Teknik Kadromuzun istediği her oyuncuyu takıma kazandırdık.Top Teknik Heyet ve sporcularımızda.Onların da sorumluluk duygularının fazla olduğunu düşünüyorum.Bu sezon bizim sezonumuz olsun istiyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.