HAZIRLIK MAÇLARI

3 Ağustos 2016 Çarşamba

Çorluspor1947 hazırlıklara devam ediyorTekirdağ Bölgesel Lig temsilcilerinden Çorluspor1947 takımı hazırlıklarını sanayi içinde yer alan doğal çim sahada sürdürüyor.
İdman Önce Oktay Çolpan Başkanın sporcular ile saha içinde kısa süreli bir toplantı gerçekleştirdi.


Çorluspor1947 takımının başarısı bizim için her şeyden önemlidir dedi.Maddi manevi olarak bu takımı şampiyon yapmaya hazırız.sizler saha içinde göstereceğiniz başarı bizleri ve camiamızı mutlu edecek dedi.

İdmanı başından sonuna kadar tek başına takip eden Oktay Çolpan dışında etkin bir yöneticinin olmaması dikkatlerden kaçmadı.


Amatorun Dunyasi ekibi olarak Çorluspor1947 takımını sizler için ziyaret ettik.Kısa süreli ısınma koşularının ardından pas organizasyonları ile ilgili çalışmalar gerçekleştirdi.


İdmanı takip eden sporseverlerin uzlaştığı tek konu;Oktay Çolpan olmazsa işimiz biter ve hüsrana uğrarız.O kadar yönetici içinden Oktay Çolpan gibi bir yönetici daha yokmu.


Basın önünde show yapanlar nerde,Kulüp resmi başkanı Umut Başkan ortada yok.Bu nasıl başkanlık.


Biz takımın başkanının en az yönetici kadar takımı için çalışması taraftarıyız.Su ana kadar gördüğümüz Oktay Çolpan var başkada kimse yok.

Oktay Başkan nereye kadar tek başına mücadele eder bilemiyoruz dediler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.