HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ağustos 2016 Pazar

Çorluspor1947 Görücüye çıkacakBölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Çorluspor1947 takımı transfer döneminde yaptığı flaş transferler ile tüm spor kamuoyunun dikkatini çekmeyi başarmıştı.
Sezon hazırlıklarını Sanayi içinde yer alan doğal çim sahada sürdüren sarı kırmızılı takım ilk ciddi sınavını İstanbul Bal Lig takımlarından Sultangazispor ile yapacak.11.08.2016 Perşembe günü 17.30'da ÇorluGenera BasriSaran Stadyumunda oynanacak olan müsabakaya sporseverlerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.Hedefleri 3.Lig olan iki takımın sezon başı olmasına rağmen gösterecekleri performans taraflı tarafsız tüm sporseverler tarafından merak ediliyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.