HAZIRLIK MAÇLARI

14 Ağustos 2016 Pazar

Çorluspor1947 bekleneni veremediBölgesel Amatör Lig Tekirdağ temsilcilerinden Çorluspor1947 takımı evinde oynadığı müsabakada Uzunköprüspor takımı
ile 2-2 berabere kaldı.Müsabakaya her iki takım da son derece istekli ve tempolu başladı.Pahalı transferler yaparak Lige hazırlanan Çorluspor1947 takımının taraftarları bir an önce takımlarının form tutmasını istiyor.


Bal Liginin yeni takımı Uzunköprüspor takımı müsabakanın sonuna kadar önde götürdüğü müsabakada son dakikada gelen Çorluspor1947 takımının golüne engel olamadı ve müsabaka karşılıklı atılan gollerle 2-2 sona erdi.


Müsabakayı izleyen az sayıda taraftar Çorluspor1947 takımının sergilediği performanstan memnun kalmadı.

Transfer döneminin şampiyonu sarı kırmızılı takımın hazırlık maçlarında istenen skorları elde edememesinden çok ortaya koyduğu futbol taraftarlarını endişeye düşürüyor.


Aldığımız bilgilere göre Teknik Kurmayların en az dört futbolcu daha kadroya katmak istedikleri belirtiliyor.Yönetimin bu konuda nasıl bir tavır sergileyeceği merak konusu.2-2 sona eren müsabaka sonrasında Uuzunköprüspor takımına Özcanlar Restaurantta bir yemek verildi.


Teknik Kurmayların ve yöneticilerin ortak görüşü gidilecek kamp sonrasında takımın istenilen kıvama geleceği ve taraftarların yüreğine su serpecek sonuçların Lig'de alınacağı.


Amatorun Dunyasi ekibi olarak Çorluspor1947 takımına verimli bir kamp dönemi diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.