HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ağustos 2016 Cuma

ÇorluKültürspor Transferde bombayı patlattı
Tekirdağ Süper Amatör Lig takımlarından ÇorluKültürspor takımı transfer çalışmalarında sessizliğini bozdu ve çok önemli bir ismi kadrosuna katmayı bildi.
1991 doğumlu Canberk Tuğ bundan böyle Çorlukültürspor formasını terletecek.Geçtiğimiz sezon TekirdağSüper Amatör Lig şampiyonu ÇorluKültürspor takımı bu önemli transfer ile birlikte bu sezon da hedefi şampiyonluk ve Bal Lig olarak belirledi.


Geçtiğimiz sezon Çorlugençlerbirliği formasını giyen başarılı futbolcu bundan böyle bütün enerjim ve çabam ÇorluKültürspor takımını Bal Ligine çıkartmak için olacak dedi.Birçok takımın transfer listesinde bulunan Canberk Tuğ en ciddi teklif yeşil sarılı takımdan gelince tereddüt etmeden kabul ettim dedi.Amatorun Dunyasi ekibi olarak her iki taraf için bu transferin hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.