HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ağustos 2016 Çarşamba

ÇINAR DA İSTİFA ETTİ

ÇINAR DA İSTİFA ETTİ
TÜFAD İstanbul Şubesi’nin dün akşam yönetim kurulu toplantısında Rıza Çavuşoğlu’nun başkanlığının düşürülmesiyle birlikte Kamuran Gazi’den sonra yönetimden bir istifa de Ayhan Çınar’dan  geldi.

Çınar başından beri doğru insana destek verdiğine inandığını, kendisinin de yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini söyledi. Çınar istifa sonrası yaptığı açıklamada “Ben kendi adıma doğru insana destek verdiğime inanıyorum. Kimsenin kul hakkını yemedik. Antrenörlere hizmet ettiğimize inanıyoruz. Beraber hareket ediyoruz. Antrenörlerin birleşmeye ihtiyacı var. Hiç hoş olmadı. Ben de 4 yıllık TÜFAD yönetim kurulu üyeliği görevimden istifa ettim. İstifa kağıdımı da verdim. Bizim makamla mevkiyle işimiz yok. Rıza Başkanla geldik Rıza Başkanla gideriz. Esenler’de oy aldığım arkadaşlarıma da bir borcum var. Bu insanlara  çıkarken bütün antrenör arkadaşlarımız Rıza Çavuşoğlu’nu destekliyoruz diye oy verdiler bize. Biz bu şekilde kendimizi söz sahibi noktasında bulunmuyorsak burada olmamızın da bir anlamı yok. Biz burada antrenörlere hizmet için olamayacaksak burada durmamıza gerek yok. Bu yapılan olay şık mı; bana göre değil. Bunun bir usulü vardır. Olağanüstü genel kurula gidersin. Genel kurulda kim listesine güveniyorsa göreve gelir. İnsanların oylarını korumak namusumuzdur. Onları koruyamıyorsa orada olmayız.” diye konuştu.
Çınar, görevinden istifa eden Kamuran Gazi’nin samimi olmadığını sözlerine ekledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.