HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2016 Pazar

ÇİFTE VURUŞ YAPACAKLAR

ÇİFTE VURUŞ YAPACAKLAR
Bursa 1. Amatör Küme ekiplerinden ÇİFTEHAVUZLAR Kulübü Geçtiğimiz sezon Şampiyon Olarak Geldiği 1. Amatörde İsmi gibi Çifte yapmak istiyor.
Bu sebeple Kulübü 1.Amatör Kümeden Süper Amatör Lige çıkarmak adına , Genç , İstekli , İnanan , Kendini her gittiği kulüpte kabul ettiren disiplinli , Yurt dışı Kulüpleri ile çalışmalar,projeler sürdüren ve Yaptıklarıyla sürekli gündemde kalan Teknik Sorumlu FATİH YABAŞ ile bu yolculuğa çıkmak adına anlaştılar. 


Kulüp Başkanı Sayın ALİ İHSAN KARAARSLAN Yaptığı açıklamada " Kulübümüz 27 yıllık köklü sayılabilecek bir kulüp. Uzun süredir Başkanlığını yaptığım kulüpte son 3 sezon ciddi şekilde Bursa amatöründe çıkış yakalamak adına adımlar attık ve atıyoruz.Bursa Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sayın RECEP ALTEPE 'nin bursa amatörüne ve kulüplerine yaptığı destek ve güvence ile bir çok yıkılmış, uyuyan ve duran kulüpleri tekrar canlandırmıştır. Bir çok projeleri hayata geçiren Belediye başkanımızın sayesinde bizde 3 sezondur ciddi adımlar attık. Kulübümüzü semt sakinlerimizi uyandırarak heyecan verici spor ve futbol adına gelişmeler yapıyoruz. Bunun örneğinde geçen sezon şampiyon olmamız.Bu nedenle hedeflerimizin geleceğe daha yukarılar da ve ileride olmasından dolayı Bu yeni sezonda Aynı fikirleri paylaştığımız, Hedefi olan , Genç ,Futbol aşığı , Yurt dışı ve Türkiye deki projelerle vizyonu çevresi olan ve Disiplinli bir antrenör olan FATİH YABAŞ hoca ile anlaşma kararı alarak imzaları attık. Allah ona ve bizlere yardımcısı olsun" diyerek gelecek için planlarını ve heyecanını anlattı. Çiftehavuzlar sporun yeni ve Genç Teknik Sorumlusu Fatih YABAŞ ise" Ben Antrenörlük hayatım boyunca kendimi geliştirmek adına, vizyonumu genişletmek adına ve en önemlisi Türk sporu ,Futbolu ve gençleri adına her zaman çalışmalar yaptım. Bu çalışmaları sürdürken bir çok kulüp ile çalıştım. Kendimi yeterince tecrübelendirdiğimi düşündüğüm bu günlerde Benimle aynı duygulara, düşüncelere sahip olduğunu gördüğüm Çiftehavuzlar spor Kulüp Başkanı sayın ALİ İHSAN KARAARSALAN'ın yaptığı teklifi Kabul ederek imza attım. Allah her iki tarafı da Utandırmasın " diyerek Yeni kulübünde neler yapacağının sinyallerini verdi. Transfer ve yapılanma hakkında bilgi vermeyen Fatih Yabaş ve Başkan " Bizi izlemeye Devam Edin" diyerek bu sohbeti sonlandırdı. Bizde kendilerine Yeni Sezonda Başarılar diliyoruz

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.