HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ağustos 2016 Çarşamba

Cevat Köprübaşı Yeni Sezon Startını Verdi.

Cevat Köprübaşı Yeni Sezon Startını Verdi.
İstanbul Amatör liginin yeni takımı CevatKöprübaşı ligin başlamasına çok az bir süre kala federe olmasına karşılık ortaya koyduğu performansla 1.Amatör lige çıkmayı başarmıştı.

Yeni sezon hazırlıkları için bir araya gelen futbolcular çok az bir kayıpla antrenmanlara başladı. 
Bugün Belgrad ormanında gerçekleşen antrenmanla günü tamamlayan Cevat Köprübaşı bir süre daha ormanda çalıştıktan sonra sahaya inmeyi planlıyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.