HAZIRLIK MAÇLARI

15 Ağustos 2016 Pazartesi

Canların, Rüya Gibi Düğünü....


Canların, Rüya Gibi Düğünü....
İstanbul Sinopspor 2.Başkanı ve Kemerburgazspor onursal başkanı Sinop'un sevilen ve önde gelen iş adamlarından ve aynı zamanda Kağıthane Sivil Toplum Platformu başkanı Sinop Erfelek eşraflarından Musa Can biricik oğlu Emre Can’ı evlendirerek hayatının en güzel anı ve mutlu günlerinden birini yaşadı.İstanbul’un önde gelen isimlerinden İleri ailesinden Merve İleri ile hayatını birleştiren ve Emre Can’ın düğün törenleri Sarıyer, Çayırbaşı Koruparkta açık havada kır düğünü olarak yapıldı.İş ,Sanat Spor ve siyasilerin büyük bir ilgi gösterdiği düğün törenine Dernek başkanları ,muhtarlar yanı sıra çiftlerin aile ve Dostlar mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.


İleri ve Can ailesinin düğün törenine yoğun bir ilgi vardı yaklaşık 1200 den fazla davetli katılırken,Oğlunu evlendirmenin mutluluğunu yaşayan Musa Can, düğün törenine katılan misafirleri tek tek kapıda karşıladı.


Genç çiftlerin nikahını Kağıthane Belediye başkanı Fazlı Kılıç kıyarken, AKP ve CHP’ li vekillerinin yanı sıra bazı iş adamları da nikah şahidi oldular.Nikah kıyma sırasında AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ile yine Sinoplu hemşehrisi CHP İstanbul milletvekili, genel başkan yardımcısı Engin Altay nikah şahitliği yaparak genç çiftleri tebrik ederek, ömür boyu mutluluklar dilediler...


Yöresel davul zurna ve Çerkez oyun Ekibinin muhteşem şovu düğüne gelenleri doyasıya eğlenerek Canları mutlu gününde yalnız bırakmadılar.
Genç çiftleri tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.