HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2016 Pazar

Caner Ünal Korkuttu.

Caner Ünal Korkuttu.
Mecidiyeköy Spor'un tecrübeli stoperi Caner Ünal düna oynanan Çeliktepe Spor maçının ilk yarısında rakibi ile girdiği ikili mücadele sonrasında yerde kaldı.

Kulüp masörü tarafından tedavisi yapılan tecrübeli oyuncu Teknik Direktör Kadir Uzun tarafından rmüsabakanın kalan kısmında riske edilmedi.
Karşılaşma sonrasında durumunun iyi olduğunu gözlemlediğimiz oyuncu "İkili mücadele sonrasında ayağımda bir çekme oldu. Bu bir süre devam etti. hazırlık maçı olduğu için riske girmek istemedim. Zaten hocamızda aynı görüşle beni oyundan aldı. Şu an birsıkıntıyok." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.