HAZIRLIK MAÇLARI

20 Ağustos 2016 Cumartesi

Buğra Güney Göze Giriyor.

Buğra Güney Göze Giriyor.
İstanbul Trabzonspor alt yapısından yetişen ve burada göstermiş olduğu performansla Spor Toto 2.Lig takımlarından İstanbulspor A.Ş Takımının geçtiğimiz sezon başarı ile formasını giyen 1998 Doğumlu olan genç futbolcu Buğra Güney yeni sezon çalışmalarında hırsı ve futbolu bu sezon A takıma göz kırpıyor.
Yeni sezon hazırlıkları U 21 kadrosun yer alan genç futbolcu teknik direktör Yalçın Koşukavak'a kendisini beğendirebilmek için büyük bir çaba içerisine girerken bu sezon mutlaka A takım kadrosunda yer almayı hedefliyor. Çalışmalarda son derece dikkatli ve istekli görünen genç futbolcunun bu hırsı teknik adamların da gözünden kaçmıyor.

HABER: Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.