HAZIRLIK MAÇLARI

29 Ağustos 2016 Pazartesi

Bocce antrenör ve hakem vize seminerleri, 15-19 Ekim tarihlerinde Antalya Kemer'de yapılacak

Bocce antrenör ve hakem vize seminerleri, 15-19 Ekim tarihlerinde Antalya Kemer'de yapılacak
Bocce antrenör ve hakem gelişim/yıllık vize seminerleri, 15-19 Ekim 2016 tarihleri arasında Antalya Kemer'de yapılacaktır. Seminerler 2 grup halinde düzenlenecektir;


1. grup (Aday hakemler ve 1. Kademe antrenörler): Seminer 15-17 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır. Seminer 15 Ekim Cumartesi günü saat 14:00'da başlayacak, 17 Ekim Pazartesi günü saat 12:00'da sona erecektir. 

2. grup (İl/Ulusal/Uluslararası hakemler ve 2. 3. ve 4. kademe antrenörler): Bu grupta program, 17 Ekim Pazartesi günü saat 14:00'da başlayacak ve 19 Ekim Çarşamba günü saat 12:00'da sona erecektir. 

Yapılacak vize seminerlerine katılmayan hakemlere, il faaliyetlerinde ve ulusal faaliyetlerde 2017 yılında görev verilmeyecek ve bu hakemlerin terfisi yapılmayacaktır. Vize seminerlerine katılmayan antrenörler ise üst kademe terfi kurslarına katılamayacakları gibi, kulüp ve özel tesislerde antrenör olarak görev alamayacaklardır.

Sözleşmeli ve kadrolu antrenörlerle, kulüp ve tesislerde görevli antrenörlerinin seminerlere katılımı zorunludur.

Seminer ücreti toplam 310 TL'dir (Seminer ücreti ve 2 gecelik tam pansiyon konaklamayı kapsayacak olup, otelde konaklamayacaklar da aynı ücreti ödeyecektir.). Bu ücretin tamamı 26 Eylül 2016 tarihi mesai bitimine kadar federasyonun gelirler hesabına (İban TR09 0004 6000 8288 8000 1020 93) yatırılmalı ve belgenin tarih ve numarası müracaat formunda mutlaka belirtilmelidir. 

Aynı tarihlerde hem hakem hem antrenör seminerine katılacaklar ise 460 TL ödemelidir. Farklı tarihlerde hem hakem hem antrenör kursuna katılacak ve 4 gün konaklama yapacak olanlar ise 620 TL ödeyecektir. 

Ödendi belgesinin tarih ve numarası müracaat formunda mutlaka belirtilmelidir. Seminere katılacak antrenör ve hakemler, 26 Eylül 2016 tarihi saat 17:00'a kadar aşağıdaki linklerden müracaatlarını yapmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra başvuru kabul edilmeyecektir. 

ANTRENÖR MÜRACAAT FORMU:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8gXOAwIVwBKhoFVKOOYt5cb5R_lVK0VuT6DsVETzPytLnWQ/viewform

HAKEM MÜRACAAT FORMU :
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehXw8xqJsmYZ6vkwSfN-3vDGGxvJNNL6wLpUaxV-G6qfvxGg/viewform

NOT: Seminere katılacakların Federasyonumuza yazılı başvuruları halinde, seminere katılacaklarını bildirir resmi yazı kurumlarına gönderilecek, ayrıca bir izin yazısı yazılmayacaktır.

Katılımcılar seminerin yapılacağı otele ulaşımlarını sağlamakla sorumludur. 

Seminerin devamında yapılacak olan Kemer Open Petank Turnuvası ile ilgili talimat ve kayıt formu daha sonra yayınlanacaktır. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.