HAZIRLIK MAÇLARI

4 Ağustos 2016 Perşembe

Beykoz1908'de komando eğitimiSüper Amatör Lig temsilcilerimizden Beykoz1908 takımı Teknik Direktör Bülent Akatay yönetiminde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.
Komando eğitimini andıran ağır tempoda devam eden çalışmada sporcuların zorlanmadan idmana adaptasyonları başta Zeki Aksu Başkan olmak üzere Teknik Heyetin yüzünü güldürdü.


Beykoz1908 Kulüp Başkanı Zeki Aksu Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda buşundu:Birçok Amatör kulüp gibi maddi olarak birçok zorluklara rağmen semtimizi en iyi şekilde temsil etmenin yollarını arıyoruz.


Genç ve mütevazi bir kadro ile sezonu açtık.Teknik Heyetimize güvenimiz tam.Başarının genç sporcuların bizlere sağlayacağı katkı ile geleceği kanaatindeyiz.Bir yandan tesisleşme ve Stadımızı yapmak isterken,Ligi de ihmal etmek istemiyoruz.


Genç sporcularla yola çıkmamız hedeften saptık anlamına gelmesin.Beykoz takımı Lig'e giriyorsa hedef her zaman şampiyonluktur.İlerleyen günlerde takıma birkaç takviye yapmak istiyoruz.


Lige en iyi ve hazır şekilde hazır olacağımızdan camiamız ve taraftarlarımız endişe duymasın.Onların mutluluğu için çalışıyoruz.

Teknik Direktör Bülent Akatay sporcularımın ağır idman programlarıma gösterdikleri uyumdan son derece memnunum.


Tempomuz ve çalışmalarımız giderek ağırlaşacak.Sezon başı idmanlarını ne kadar verimli geçirirsek Ligde o kadar başarılı olacağımızı biliyoruz.Sarı Siyahlı renkleri en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.