HAZIRLIK MAÇLARI

20 Ağustos 2016 Cumartesi

Beykoz 1908 Müsabaka Sonrası İstanbul Spor Kafilesine Yemek Verdi.

Beykoz 1908 Yönetim Kurulu, Müsabaka Sonrası İstanbul Spor Kafilesine Yemek Verdi.
Dünya Beykozlular günü etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen etkinlikler sonunda karşı karşıya gelen Beykoz 1908 ve İstanbul Spor takımları müsabaka sonunda Beykoz 1908 yönetimi İstanbul Spor kafilesini yemek verdikten sonra uğurladı.


İsstanbul Spor'lu yöneticiler 100 yılı aşmış bu kulüplerin her anlamda diğer kulüplere örnek olmasını dile getirirken yaşadıkları organizasyonu çok beğendiklerini, ayrıca Beykoz 1908 yönetimini kendilerini ağırlarken gösterdikleri ilgi için çok teşekkür ettiklerini açıkladı.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.