HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ağustos 2016 Çarşamba

Başakşehir'den Ümit Veren Prova

Başakşehir'den Ümit Veren Prova 
İstanbul 1.Amatör Lig ekiplerinden Başakşehir, hazırlık maçında İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Başakşehir Kartal’la Cebeci Stasında hazırlık maçı kapsamında karşı karşıya geldi.Başakşehir ilçesinin iki temsilcisini karşı karşıya getiren maç tam bir gol düellosuna sahne oldu. Karşılıklı gollerle 3-3 biten maçta galip çıkmadı. Başakşehirspor tamamına yakını 1998 ve 1999 doğumlu sporcularla çıktığı maçta gelecek için ümit verdi.


Cebeci Stadı’nda oynanan maçta Ünal Özbey'in öğrencileri yeni sezon için camiaya umut verdi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.